Ankara Özel Ambulans

Ankara Özel Ambulans

Ankara Özel Ambulans Hizmetleri

Tüm Ankara’da Ankara Özel Ambulans hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz içerisinde acil veya acil olmayan durumlarda ambulanslarımız ve sağlık ekiplerimizle hastalara en uygun ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Bu yazımızda Ankara Özel Ambulans hizmeti nedir, hizmetin kapsamı, özel ambulans çağırırken veya kiralarken nelere dikkat etmelisiniz ve Ankara Özel Ambulans ücretleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Hemen ara: 02164730999

Ankara Özel Ambulans nerelerde kullanılır

Ankara Özel Ambulans ihtiyaca göre her yerde kullanılabilmektedir. Hastalarınız veya yaralılar bir noktadan bir yere ambulans ile sağlık ekibinin eşliğinde taşınmaktadır. Örneğin hasta, hastaneye götürülebilir veya şehirlerarası ve şehir içinde bir noktadan bir noktaya transfer edilebilir. Bu hizmetlerin yanı sıra Ankara’da toplu yapılan etkinliklerde de sabit nokta hizmeti sunabilir. Bu hizmetlere en iyi örnekler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Konser, Tiyatro, Düğün, Nişan,
  • Dizi setleri, Film setleri, Belgesel çekimleri, Yarışmalar, Büyük organizasyon finalleri,
  • Şantiye, Büyük inşaatlar, Organize sanayi bölgeleri, Alışveriş Merkezleri(AVM),
  • Okul geceleri, Mezuniyet baloları, Kep atma törenleri, Veli toplantıları,
  • Fuarlar, Müzeler, Sergiler(Resim, tablo gibi)
  • Festivaller, büyük şirket içi organizasyonlar
  • Özel gün merasimleri (23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos, 29 Ekim, 10 Kasım gibi)
  • Dini Bayram kutlamaları (Ramazan bayramı, Kurban Bayramı)
  • Şirket merkez binası, Şirket yemekleri, Şirket etkinlikleri, halı saha maçları, Şirket piknikleri
  • Yeni yıl kutlamaları ve toplantılar

Yukarıdaki organizasyonların hepsinde isteğe bağlı olarak Özel Ambulans hizmeti verilebilmektedir. Bu sayede her hangi bir tıbbi müdahale gerektiğinde özel ambulanslar sayesinde müdahale edilip gerekli ise hasta veya yaralı en yakın hastaneye nakledilmektedir.

Hemen ara: 02164730999

Ankara Özel Ambulans kiralama

Ankara Özel Ambulans kiralama hizmeti belirli tarihler arasında sağlık ekipli veya ekipsiz alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında kiralanan tarihler içerisinde ambulans, sizin belirttiğiniz noktada size özel hizmet sunacaktır. Özel Ambulans kiralama için dikkat edilmesi gereken husus ise, öncelikle ihtiyacın belirlenmesidir. Örneğin tehlikeli veya az tehlikeli durumlarda ve bunlar yaralanmalara yol açabilecek ise acil yardım ambulansı kiralamalı fakat bu gerekliliğin olmadığı durumlarda ise Hasta nakil ambulanslarının talep edilmesi gerekir. Hasta nakil ambulansları acil yardım ambulansları kadar donanımlı olmasalar da herhangi bir durumda ilk müdahalenin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Yine Özel Ambulans kiralama yapılırken yeterli personel sayısı da belirtilmelidir. Bazı durumlarda bir sağlıkçı yeterliyken bazı durumlarda iki hatta doktor ihtiyacı doğabilir. Bu gereklilikleri ve değerlendirmeleri hizmeti veren profesyonel firmadan da isteyebilirsiniz.

Hemen ara: 02164730999

 

Özel Ambulans çağırırken nelere dikkat edilmeli

Ankara Özel Ambulans için çağrı merkezlerini aramadan önce ihtiyacımızı net olarak belirlememiz gerekmektedir. Eğer hastamız veya yaralı acil durumda ise örneğin kanama varsa, kalp krizi geçirmekte veya geçirmiş ise, trafik kaza durumlarında ağır yaralılar var ise, nefes almakta zorlanılıyorsa ve benzeri acil durumlarda acil yardım ambulansı tercih edilmelidir. Fakat yaralı veya hastanın ilk müdahalesi yapılmışsa veya hastanın acil bir tıbbi müdahale gerektirmeyen bir durumu mevcut ise Hasta nakil ambulansı çağrılmalıdır.

Çağrı merkezi personeli size en yakın ihtiyacınıza uygun Özel Ambulans gönderimini sağlayacaktır. Özel Ambulans sizin belirttiğiniz adrese en kısa zamanda ulaşıp hastanıza gerekli müdahaleyi yaparak gerekli ise en yakın veya istenilen hastaneye götürecektir. Bu süre içerisinde Özel Ambulans içerisindeki sağlık ekibi hastanıza eşlik edip yol boyunca gerekli hallerde tıbbi müdahaleleri yapacaktır. Hastanız hastane personeline teslim edilip bundan sonraki süreçte hastane tarafından gerekli tıbbi müdahaleler yapılacaktır.

Hemen ara: 02164730999

Ankara Özel Ambulans ücretleri

Ankara içi veya dışına özel Ambulans ücretlerinin nasıl belirleneceği “Ambulanslar Ve Acil Sağlık Araçları İle Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği” içinde belirtilmiştir. Yönetmeliğe göre Özel Ambulans ücreti karma bir komisyon tarafından belirlenmektedir. Komisyon içerisinde tüm sektörü temsil eden firmaların temsilcileri ve yönetmelikte belirtilen kamu kuruluşlarının personelleri bulunmaktadır. Bu komisyonca her yıl; taşıma maliyetleri, emsal ücretler ve yerel şartlar değerlendirilerek en az ve en fazla ücretler belirlenir.

Asrın Özel Ambulans olarak tüm Ankara’da Özel Ambulans hizmetini sunmaktayız. Bünyemizde bulunan hem Acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulanslarıyla ihtiyaca özel hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekiplerimiz sayesinde hastalarınız güvenle adresinizden alınıp en kısa hızlı ve uygun ücretlere istenilen adrese veya hastaneye ulaştırılmaktadır. Özel Ambulans hizmetinin profesyonel ekipler tarafından ve ihtiyaca uygun olarak verilmesi hayati öneme sahiptir.

Hemen ara: 02164730999

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara