Organizasyon Özel Ambulans Kiralama

Organizasyon özel ambulans

Organizasyon Özel ambulans Hizmetleri

Asrın özel ambulans olarak tüm Türkiye’de Organizasyon Özel ambulans hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamında acil veya acil olmayan durumlarda ambulanslarımız ve sağlık ekiplerimizle hastalara en uygun ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmet bölgemiz İstanbul olmak üzere tüm illerde kendi ambulanslarımız veya partner firmalarımız ile Özel ambulans ihtiyacınızı karşılamaktayız. İstanbul içerisinde hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında tüm ilçelerde Özel ambulans hizmeti sunmakta olup anlaşmalı hastanelerimizle sizlerin yanında olmaktayız. Bu yazımızda Organizasyon Özel ambulans hizmeti nedir, hizmetin kapsamı ve Özel ambulans ücretleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Hemen ara: 02164730999

Organizasyon Özel ambulans nerelerde kullanılır

Organizasyon Özel ambulans ihtiyaca göre her yerde kullanılabilmektedir. Başlıca kullanım yerleri, toplu yapılan etkinliklerde de sabit nokta hizmeti sunmaktır. Bu hizmetlere en iyi örnekler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Konser ambulansı, Tiyatro ambulansı, Düğün ambulansı, Nişan ambulansı,
  • Dizi setleri, Film setleri, Belgesel çekimleri, Yarışmalar ve Büyük organizasyon finalleri için organizasyon ambulans hizmeti alınabilir.
  • Şantiye, Büyük inşaatlar, Organize sanayi bölgeleri ve Alışveriş Merkezleri(AVM) gibi kalabalık ve toplu insanların bulunduğu yerler için yine organizasyon ambulans ihtiyacı doğar.
  • Okul geceleri, Mezuniyet baloları, Kep atma törenleri ve Veli toplantıları gibi okul özel günleri için organizasyon ambulans hizmeti verilmektedir.
  • Fuarlar, Müzeler ve Sergiler(Resim, tablo gibi) çok fazla insan tarafından ziyaret edilen yerler için organizasyon ambulans hizmeti alınmaktadır.
  • Festivaller ve büyük şirket içi organizasyonlar içinde organizasyon ambulans hizmeti talep edilebilir.
  • Özel gün merasimleri (23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos, 29 Ekim, 10 Kasım gibi) sırasında organizasyon ambulans ihtiyacı doğmaktadır.
  • Dini Bayram kutlamaları (Ramazan bayramı, Kurban Bayramı) özellikle kurban bayramı için kesim sırasında organizasyon ambulans hizmeti alınmalıdır.
  • Şirket merkez binası, Şirket yemekleri, Şirket etkinlikleri, halı saha maçları ve Şirket piknikleri gibi toplu yapılan etkinliklerde organizasyon ambulans hizmetinin alınması olası kazalarda ilk müdahalenin yapılmasını kolaylaştıracaktır.
  • Yeni yıl kutlamaları ve toplantılarda da organizasyon ambulans hizmeti alınması tedbirler arasında yer almalıdır.

Yukarıdaki organizasyonların hepsinde isteğe bağlı olarak Özel ambulans hizmeti verilebilmektedir. Bu sayede her hangi bir tıbbi müdahale gerektiğinde Organizasyon Özel ambulanslar sayesinde müdahale edilip gerekli ise hasta veya yaralı en yakın hastaneye nakledilmektedir.

Hemen ara: 02164730999

Organizasyon Özel ambulans kiralama

Organizasyon Özel ambulans kiralama hizmeti belirli tarihler arasında sağlık ekipli veya ekipsiz alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında kiralanan tarihler içerisinde ambulans, sizin belirttiğiniz noktada size özel hizmet sunacaktır. Organizasyon Özel ambulans kiralama için dikkat edilmesi gereken husus ise, öncelikle ihtiyacın belirlenmesidir. Örneğin tehlikeli veya az tehlikeli durumlarda ve bunlar yaralanmalara yol açabilecek ise acil yardım ambulansı kiralanmalı fakat bu gerekliliğin olmadığı durumlarda ise Hasta nakil ambulanslarının talep edilmesi gerekir. Hasta nakil ambulansları acil yardım ambulansları kadar donanımlı olmasalar da herhangi bir durumda ilk müdahalenin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Yine Özel ambulans kiralama yapılırken yeterli personel sayısı da belirtilmelidir. Bazı durumlarda bir sağlıkçı yeterliyken bazı durumlarda iki hatta doktor ihtiyacı doğabilir. Bu gereklilikleri ve değerlendirmeleri hizmeti veren profesyonel firmadan da isteyebilirsiniz.

Hemen ara: 02164730999

Özel ambulans ücretleri

Özel ambulans ücretleri tamamen ihtiyaca ve organizasyonun süresine göre değişmektedir. Organizasyon başı ücretlendirme yapılırken, emsal ücretler ve yerel şartlar değerlendirilerek en uygun ambulans fiyatları belirlenir. Özel ambulans ücret tespitinde bir önemli hususta organizasyonun yeri olmaktadır. Şehir içi ve şehir dışında yapılacak olan organizasyonlar için kilometre dikkate alınarak ambulansın çeşidine göre ücret belirlenir. Ambulansta yapılan tıbbi müdahaleler ise ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Asrın Özel ambulans olarak tüm bölgelerde Organizasyonlarınız için Özel ambulans hizmetini sunmaktayız. Bünyemizde bulunan hem Acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulanslarıyla ihtiyaca özel hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekiplerimiz sayesinde uygun ücretlere istenilen yerde ve sürede organizasyon ambulans hizmeti sunmaktayız. Özel ambulans hizmetinin profesyonel ekipler tarafından ve ihtiyaca uygun olarak verilmesi hayati öneme sahiptir.

Hemen ara: 02164730999

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara